EGP - System

Nano metale - Nanokoloidy
KLIENT

Eco-Tech sp. z o.o.

LINK DO STRONY
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

Produkcja nanometali:

  • nanosrebra 
  • nanozłota
  • nanoplatyny
  • nanomiedź

NANO MATERIAŁY
System EGP

Nanokoloidy

System® Egp powstał z chęci propagowania metod oraz produktów zapewniających poprawę jakości życia i ochronę zdrowia. Stąd pomysł połączenia nowoczesnej technologii ozonowania z technologiami wykorzystującymi nanotechnologię – zamgławianiem na zimno oraz powłokami hydrofobowymi.

Naszą misją jest podniesienie standardów bytowych oraz higieny w jak największej ilości obiektów, będących pod stałą opieką SYSTEMU Egp®, które będą najlepsze na rynku pod względem warunków zdrowotnych, bezpieczeństwa oraz higieny.

NOWE STANDARDY DLA ZDROWIA

Wyniki naszych badań, wiedzę o procesach technologicznych wykorzystujemy w skali przemysłowej. Dostosowujemy ofertę do potrzeb technologicznych i możliwości ekonomicznych inwestorów. Ofertę kierujemy również do mniejszych przedsiębiorstw oraz klienta indywidualnego. Podejmujemy się nietypowych zleceń. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, a szczególnie do współpracy z System® EGP.

Nigdy wcześniej to, co małe nie miało takiego wpływu na to, co duże, dzięki temu pionierskie technologie wytyczają nowe standardy dla naszego zdrowia. Nanoszenie ultra cienkich, funkcjonalnych powłok wymaga dodatkowo wiedzy o strukturach powierzchni, pewnych umiejętności manualnych oraz technicznego zrozumienia. Dlatego też stawiamy na odpowiednio wyszkolony personel. Organizujemy regularne szkolenia, w trakcie których zwracana jest szczególna uwaga na kwestie bezpieczeństwa.

EFEKTYWNOŚĆ UŻYWANYCH PRZEZ NAS METOD

Efektywność używanych przez nas metod zapewnia wykorzystanie przemysłowych generatorów ozonu o bardzo wysokiej wydajności wynoszącej 70 g/h (70 000 mg/h) oraz przemysłowych generatorów zimnej mgły. Stosowane przez nas produkty oraz urządzenia stworzone zostały we współpracy z renomowanymi polskimi oraz światowymi laboratoriami, co gwarantuje ich doskonałą jakość, wykorzystanie materiałów wysokiej klasy oraz bezpieczeństwo stosowania.

Wykorzystanie „inteligentnych” elementów systemów dla nowych produktów o wyraźnie ulepszonej i po części zupełnie innowacyjnej funkcjonalności. Chociaż na ryku istnieje już wiele produktów z komponentami nanotechnologicznymi, to jednak duża część nanotechnologicznych poglądów i pomysłów będzie przekształcona w produkty dopiero za kilka lat, może nawet dziesięcioleci.