POWIEDZ ŚWIATU HELLO NANO

W ciągu ostatnich dziesięcioleci świat zmienił się diametralnie, a zmiany, które w nim zaszły dały nam mnóstwo możliwości stawiając jednocześnie przed wieloma wyzwaniami. Czerpmy garściami z możliwości jakie daje nam zaawansowana nano technologia, bo wydarzenia ostatnich miesięcy pokazały światu, że to co niewidzialne, może zmienić życie ludzi na całym globie.

Hello Nano to opracowana przez Nano Institute zaawansowana technologicznie nano powłoka, która przez 24 godziny na dobę wykazuje silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze, przeciwpleśniowe i antyalergiczne oraz pochłania i neutralizuje lotne związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy. Liczne badania laboratoryjne wykazały, że mająca kontakt z dowolnym związkiem organicznym powłoka pozostaje biologicznie czystą, gdyż skutecznie rozkłada wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje czyniąc je nieszkodliwymi dla zdrowia.  

Jak działa powłoka HELLO NANO?

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii na 1m² materiału nanosimy blisko 400m² aktywnej nano powłoki zyskując zadrukowany materiał o skutecznym, wielopoziomowym działaniu.

AKTYWNA POWIERZCHNIA

Aktywny zadruk może pokrywać całą powierzchnię produktu, dzięki czemu ‘wyłapuje’ wszystkie osiadające na nim chorobotwórcze patogeny np.w przypadku maseczek, fartuchów  oraz wykazuje szerokie działanie neutralizujące zapachy i plamy np. w odzieży sportowej, ubraniach roboczych, obrusach.

WIĄZANIE UNIERUCHOMIANIE

Użyte do zadruku nanopłytki (NNP) i nanorurki (NNT) stanowią doskonały nośnik dla składników aktywnych, skutecznie pochłaniają wszelkie drobnoustroje oraz zanieczyszczenia unieruchamiając je i uniemożliwiając przeniesienie na dłonie lub inne powierzchnie. 

STOP NAMNAŻANIU

Doskonale łączące się z  naturalnymi nanorurkami metaliczne niejonowe koloidalne nanosrebro zapobiega namnażaniu znajdujących się na powłoce Hello Nano wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, alergenów i pozostałych związków organicznych, dzięki czemu materiał nie wymaga prania po każdym użyciu.

SZYBKIE UNIESZKODLIWIANIE

Dodatkowo nano tlenki aktywnie uszkadzają struktury białkowe znajdujących się na powierzchni powłoki bakterii, wirusów oraz struktury pleśni, chorobotwórczych grzybów i innych patogenów, sprawiając, że przestają one być groźne dla ludzkiego zdrowia.

DEGRADACJA

Dla jeszcze większej skuteczności do gry wchodzi aktywność foto katalityczna. Podczas ekspozycji na dowolny rodzaj światła nano powłoka wytwarza aktywny tlen, który efektywnie dezaktywuje i degraduje wszelkie pozostałości mikrobiologiczne, które powstały w wyniku działania powłoki na poprzednich etapach. 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań nanotechnologicznych uzyskany efekt fotokatalizy działa również w ciemności. 

Neutralizacja cało powierzchniowa

Stymulatorem finalnym a także cało kompleksowym dezaktywowania wirusów, bakterii oraz pleśni i grzybów na materiałach użytych do produkcji maseczek jest tzw. „napawanie” tkaniny/dzianiny na etapie ich produkcji wbudowując w struktury włókien nano cząstki powodujące bezpośrednie unicestwianie wszystkich mikroorganizmów osadzających się na włóknach użytego materiału.

HELLO NANO + ZWYKŁA POWIERZCHNIA = NIEZWYKŁY PRODUKT

Innowacyjność powłoki Hello Nano, to nie tylko potwierdzona skuteczność biobójcza, neutralizacja zapachów i plam organicznych. To także możliwość naniesienia powłoki na większość powierzchni: ściany, tekstylia, ubrania, meble, papier. Niech Hello Nano będzie wszędzie. Dla bezpieczeństwa tych, którzy wymagają szczególnej opieki.

TEKSTYLIA

Szukasz materiału, który degraduje bakterie i wirusy, unieszkodliwia alergeny, neutralizuje pot, zapobiega przykremu zapachowi i skutecznie chroni przed infekcjami grzybiczymi? Powłokę Hello Nano możemy nałożyć na dowolną tkaninę lub dzianinę czyniąc z niej materiał do zadań specjalnych, a maseczki, odzież, bielizna, pościel, zasłony, obrusy, materace, tapicerki  i wózki dziecięce, to tylko niewielka część możliwości.

OCHRONA ZDROWIA

Szerokie spektrum działania nano powłoki czyni ją bezkonkurencyjną w walce z chorobotwórczymi patogenami. Zastosowana w postaci farby ściennej skutecznie blokuje rozwój wszelkich bakterii oraz wirusów w placówkach medycznych, domach opieki, gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych. Naniesiona na fartuchy, kombinezony, maseczki, parawany, rękawiczki, bandaże, pościel czy meble staje się skutecznym sprzymierzeńcem w walce o zdrowie.

POMIESZCZENIA

Neutralizując wszystkie związki organiczne, w pubach i restauracjach, doskonale radzi sobie z dymem i oparami kuchennymi. Pozwala utrzymać czystość biologiczną powierzchni w przedszkolach, klubach malucha, biurach i miejscach, w których przebywają zwierzęta. W mieszkaniach pochłania zanieczyszczenia i rozkłada alergeny pozwalając osobom zmagającym się z alergiami na spokojny sen. Zasłonki lub pościel z funkcją ‘allergy off’? Czemu nie! 

WIELE, WIELE WIĘCEJ

Co jeszcze potrafi powłoka Hello Nano? Wiele! Dzięki możliwości nanoszenia jej na tkaniny, dzianiny, ściany, karton, papier oraz zastosowania w formie aerozolu w zwykłe, znane nam przedmioty możemy tknąć niezwykłe życie. W świecie pełnym zanieczyszczeń, miastach zmagających się ze smogiem, w dobie szeroko występujących schorzeń alergicznych i zagrożeń epidemiologicznych warto zaprzyjaźnić się z zaawansowaną nano technologią.

Sposoby aplikacji powłoki HELLO NANO

1. SITODRUK PŁASKI I WALCOWY, FLEXODRUK

Metoda rekomendowana dla produktów, na których powłoka Hello Nano ma mieć formę widocznego nadruku np. maseczki. 
Naniesiona na tkaniny i dzianiny metodą druku ma delikatne kremowe zabarwienie i zachowuje swoje właściwości do 15 prań*.
*Pranie ręczne, max. 40°C, delikatny płyn do prania lub mydło, bez płynu zmiękczającego tkaniny

2. ZAMGŁAWIANIE

Napylanie polecane jest dla produktów, na których powłoka System EGP – Hello Nano ma stanowić niewidoczną ochronę np. zasłony. Bezbarwna powłoka wnika w włókna materiału zyskując większą odporność na pranie i zachowuje swoje właściwości do 40 prań*.
*Pranie ręczne, max. 40°C, delikatny płyn do prania lub mydło, bez płynu zmiękczającego tkaniny

3. ATOMIZERY ANTYGRZYBICZNE - NANO POWŁOKA W ATOMIZERZE

Zamknięty w małym atomizerze płyn zawiera substancje nano, które dzięki zaawansowanym właściwościom z powodzeniem mogą być stosowane do pielęgnacji, odgrzybiania i dezynfekcji obuwia np. kręgielnie, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz do odkażania i zapobiegania powstawania smug na ekranach telefonów komórkowych, kas samoobsługowych, tabletów, terminali np. sklepy, targi oraz innych urządzeń narażonych na kontakt z zanieczyszczonymi dłońmi.