A-Went Kanały Wentylacyjne

Innowacyjne systemy kanałów i nawiewników tekstylnych o unikatowych właściwościach: przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych, przeciwgrzybowych, pochłaniających i degradujących alergeny i patogeny. Przeciw smogowych, przeciwalergicznych. Odprowadzających ładunki elektryczne.
KLIENT

A-Went sp. z o.o.

LINK DO STRONY
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

Nawiewniki i kanały tekstylne:

wyciągowe, pionowe wyporowe, pionowe wyciągowe.

Proponujemy Państwu nowoczesne systemy wentylacyjne wykonane z technicznych materiałów tekstylnych, które zapewniają najlepszą dystrybucję powietrza.

NANO KANAŁY WENTYLACYJNE
                       System Hello Nano 

Nano Materiały – System EGP – Hello Nano – to wspólny projekt dwóch podmiotów zajmujących się nanotechnologią od wielu lat, którą przenieśliśmy do świata tkanin oraz dzianin.

Jest to połączenie wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim pasji do innowacyjnych technologii, do tworzenia i kreowania świata nowych technologii.Nano Materiały „Hello Nano” – użyte do produkcji kanałów wentylacyjnych tekstylnych to wspólny projekt dwóch podmiotów zajmujących się nanotechnologią oraz kanałami wentylacyjnymi od wielu lat, którą przenieśliśmy do świata innowacyjnej dystrybucji powietrza.

Jest to połączenie wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim pasji do innowacyjnych technologii, do tworzenia i kreowania świata nowych technologii.

JAK TO DZIAŁA

Zaawansowana technicznie oraz technologicznie metoda Napawania (nakładania powłok) na materiały typu dzianiny, tkaniny pozwoliła nam na uzyskanie wielu nowych parametrów w materiałach.

Technologia ta pozwala nam na wprowadzenie do wnętrza włókien nano cząstek oraz ich silnego z nimi związania. 

DESIGN, KTÓRY DZIAŁA

Aktywny chemicznie zadruk pokrywa całą powierzchnię materiału, tworząc designerski wzór i skutecznie wiążąc wszystkie osiadające na nim szkodzące zdrowiu drobnoustroje oraz zanieczyszczenia uniemożliwiając ich uwolnienie.

NANO METALE W WALCE ZE ZŁEM

Zawarte w powłokach Hello Nano - nano metale  takie jak :

metaliczne nie jonowe koloidalne:

nanosrebra,

nanozłota,

nanomiedź,

nanoplatyny

oraz jony srebra, 

zapobiegają namnażaniu ‘przyklejonych’ do materiałów wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, alergenów i pozostałych związków organicznych.

ZWIĄZKI CHEMICZNE Z GRUPY TENKÓW = SKUTECZNY DUET

Znajdujące się powłoce tlenki zbudowane z różnych pierwiastków chemicznych uszkadzają struktury białkowe przyczepionych drobnoustrojów, rozkładając je do postaci nieszkodliwych dla zdrowia związków chemicznych typu H2O.

NATURALNE NANO MINERAŁY

Użyte cząstki nano minerału który zawiera w sobie naturalne nanopłytki oraz naturalne nanorurki doskonale zwiększa nam aktywną powierzchnię włókien zwiększając tym samym siłę działania - neutralizacji mikroorganizmów osiadających na materiał.

WYSTAW SIĘ DO SŁOŃCA

Dzięki działaniu światła, w tym promieni słonecznych, pozostałości mikrobiologiczne zostają utlenione w procesie fotokatalizy, a materiał pozostaje czysty i gotowa do dalszego użytkowania. W ciemności reakcja foto katalityczna zwalnia, by wrócić na pełne obroty w kilkadziesiąt sekund po ponownym wystawieniu materiału na ekspozycję słoneczną lub do innego źródła światła.

ZALETY DZIANIN/TKANIN Z POWŁOKAMI HELLO NANO

 • skuteczna – biobójcza powłoka na całej powierzchni materiału
 • aktywna – wielopoziomowa walka z wirusami, bakteriami, grzybami, alergenami i innymi groźnymi
  dla zdrowia patogenami
 • zaawansowana – aż 6 substancji czynnych – w tym aktywny tlen który
  – wszechstronnie – degraduje wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje w tym bakterie E.coli, wirusy grypy oraz
  koronawirusy
 • podwójny system ochrony – ochrony przed patogenami
 • dopracowana – antybakteryjna powłoka 
 • wielorazowa – skuteczna do 40 prań