NANO MASKI 3D i inne.


Wykonana z tkaniny bawełnianej lub syntetycznej, wodoodporne i oddychające maseczki
z aktywną powłoką System EGP - Hello Nano
to jedyne w Polsce ochronne maseczki, które wykazują potwierdzone laboratoryjnie działanie biobójcze,
pochłaniają i neutralizują alergeny, zapachy oraz lotne związki organiczne.

MASKI NIE TYLKO PRZECIWWIRUSOWE ALE TAKŻE ANTYSMOGOWE
KLIENT

Hello Nano

LINK DO STRONY
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE
 • Technologia System EGP – Hello Nano, która przez 24 godziny na dobę wykazuje silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze, przeciwpleśniowe i antyalergiczne oraz pochłania i neutralizuje lotne związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy
 • Napawanie tkaniny innowacyjnymi powłokami chroniącymi przed mikroorganizmami.

NANO MASKI z technologią System EGP - Hello Nano

Wykonana z tkaniny bawełnianej lub syntetycznej, wodoodporna i oddychająca maseczka z aktywną powłoką Hello Nano to jedyna w Polsce ochronna maseczka, która wykazuje potwierdzone laboratoryjnie działanie biobójcze. Dzięki zastosowanej nadrukowanej nano powłoce nie tylko stanowi mechaniczną barierę, jak inne popularne maseczki, ale aktywnie walczy z wirusami, bakteriami, grzybami, pleśniami i alergenami.

JAK DZIAŁA MASECZKA

Materiałowa maseczka ochronna nie tylko zatrzymuje chorobotwórcze drobnoustroje, ale dzięki zaawansowanej technologicznie zamgławiania całej tkaniny zarówno wewnętrznej jak i zewętrznej oraz nano powłoce Hello Nano, także skutecznie rozkłada mikroorganizmy w czasie rzeczywistym, czyniąc je niegroźnymi dla ludzkiego organizmu przez 24 godziny na dobę.

DESIGN, KTÓRY DZIAŁA

Aktywny chemicznie zadruk pokrywa całą powierzchnię maseczki, tworząc designerski wzór i skutecznie wiążąc wszystkie osiadające na nim szkodzące zdrowiu drobnoustroje oraz zanieczyszczenia uniemożliwiając ich przeniesienie na pozostałe częściach twarzy lub dłonie.

SREBRO W WALCE ZE ZŁEM

Zawarte w powłoce Hello Nano niejonowe koloidalne nanosrebro zapobiega namnażaniu ‘przyklejonych’ do maseczki wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, alergenów i pozostałych związków organicznych, dzięki czemu maska nie wymaga prania po każdym użyciu.

ZWIĄZKI CHEMICZNE Z GRUPY TENKÓW = SKUTECZNY DUET

Znajdujące się powłoce tlenki zbudowane z różnych pierwiastków chemicznych uszkadzają struktury białkowe przyczepionych drobnoustrojów.

WYSTAW FEJSA DO SŁOŃCA

Dzięki działaniu światła, w tym promieni słonecznych, pozostałości mikrobiologiczne zostają utlenione w procesie fotokatalizy, a maseczka pozostaje czysta i gotowa do dalszego użytkowania. W ciemności reakcja foto katalityczna zwalnia, by wrócić na pełne obroty w kilkadziesiąt sekund po ponownym wystawieniu maseczki na ekspozycję słoneczną lub do innego źródła światła.

BEZWZGLĘDNA DLA PATOGENÓW, DELIKATNA DLA SKÓRY

Przyjazna dla skóry, nie powodująca podrażnień włóknina wewnętrzna, dzięki obecności nanocząstek srebra uniemożliwia rozwój wydychanych przez użytkownika bakterii i wirusów.

ZALETY MASECZKI Z TECHNOLOGIĄ SYSTEM EGP - HELLO NANO

 • skuteczna – biobójcza powłoka na całej powierzchni maseczki
 • aktywna – wielopoziomowa walka z wirusami, bakteriami, grzybami, alergenami i innymi groźnymi
  dla zdrowia patogenami
 • zaawansowana – aż 6 substancji czynnych – nanorurki, nanopłytki, srebro, mieszanka związków chemicznych z grupy tlenków wytwarzająca bardzo dużą ilość tlenu który w sposób naturalny degraduje wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje w tym bakterie E.coli, wirusy grypy oraz
  koronawirusy
 • podwójnie filtrująca – mechaniczna i chemiczna ochrona przed patogenami
 • dopracowana – antybakteryjna powłoka także wewnątrz maski
 • wielorazowa – skuteczna do 20 prań